Estetik Diş Hekimliği

Estetik Diş Hekimliği ile akıllarda kalan bir gülüşünüz olsun istemez misiniz?
Estetik Diş Hekimliği
Tanıtım

Daha etkili gülüşler yaratabilmek için ağız içinde yapılan dijital gülüş tasarımı, diş beyazlatma, Holywood Smile, dolgu ve bonding gibi estetik uygulamaları yüzünüzün fiziksel özelliklerini ön plana alarak kliniklerimizde başarı ile uygulamaktayız.

Dijital Gülüş Tasarımı

Dudaklar, dişeti ve dişlerin mevcut estetik kriterlerinin ayrı ayrı ve birbiri ile olan ilişkilerinin değerlendirildiği ve estetik anlayışla gülüşün yeniden tasarlanması işlemidir.  Bu yöntemde, tedavi bitiminde ulaşmak istediğiniz gülüş tasarımıni sizlerle birlikte dijital ortamda tasarlayarak en iyi sonuca birlikte karar veririz.

Dijital Gülüş Tasarımı

Hollywood Smile

Bu tedavi yöntemi ile dişlerinizde ve diş etlerinizde sağlıklı bir görünüm elde etmek için gülüş tasarımında, doğru bir ağız kapanışı ve estetik bir gülümseme hattıyla daha enerjik ve genç bir gülümseme elde edilir.

Hollywood Smile

Adeziv (Bonding) Restorasyonlar

Küçük dokunuşlarla dişlerinizde büyük değişimler yaratmak mümkün. Bonding, günümüzde en çok ve en son uygulanan estetik diş dolgu işlemlerinden birisidir. Dolgu işlemiyle diş kusurlarının giderilmesi amacıyla uygulanan etkin işlemlerin başında gelir.

Diş Beyazlatma (Bleaching)

Diş beyazlatma günümüzde en çok kullanılan estetik işlemlerden biridir. Kliniklerimizde bir saat gibi kısa bir sürede dişlerinizin rengi 5-6 tona kadar fark edilebilir ölçüde beyazlatılabilir. Bu süreçte hassasiyet yapmayan özel ajanlar ile lazer ışığı kullanılır. Bu işlem kendinize güvenle gülmenizi sağlayacaktır.
Diş Beyazlatma (Bleaching)

Estetik Dolgular

Küçük dokunuşlarla dişlerinizde büyük değişimler yaratmak mümkün. Kompozit dolgular, günümüzde en çok ve en son uygulanan estetik diş dolgu işlemlerinden birisidir.
Estetik Dolgular

Diş Kristali

Gülüşünüze ışıltı katan, diş yüzeyine yapıştırılan kristal taşlardır. Dilenirse diş pırlantası da kullanılabilir. Bunlar dişe takılan aksesuarlardır.
Diş Kristali

Diş Dövmesi

Diş dövmesi, kaplama yapılacak olan dişlere ya da implant üzeri kaplamalara yapılan resim veya şekillerdir. Diş dövmesi doğal dişi hiç aşındırmadan yapıştırılarak yapılabilir. Uygulama esnasında bir acı hissedilmez ve istenildiği zaman kolayca çıkartılabilir.

Diş Dövmesi